Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Bija arī nopietnas blakus saslimšanas

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Lana Upīte apstiprināja faktu, ka Balvos miruši trīs cilvēki, kuri ārstējās Covid-19 pacientu nodaļā. Visi bijuši vecumā virs 60 gadiem, katrs ar dažādām blakus saslimšanām. “Katrs gadījums ir individuāls, nevar apgalvot, ka viņi miruši tieši no Covid, lai gan slimniekiem bija konstatēts arī Covid-19,” skaidroja L.Upīte. Patlaban jaunatvērtajā nodaļā ir aizņemtas visas 15 gultas.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!