Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Būs divi jauni ķirurgi

Pagājušās nedēļas nogalē Balvu novada domes vadībā tikās valsts iestāžu vadītāji, lai pārrunātu mūspuses aktualitātes. Novada vadītājs Aigars Pušpurs pastāstīja par paveiktajiem, kā arī plānotajiem darbiem. Savukārt iestāžu vadītāji dalījās ar jaunumiem viņu iestādēs. Labu ziņu pavēstīja SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izpilddirektore Marika Jermaševica, kura atklāja, ka ar jauno gadu slimnīcu apvienībā darbu uzsāks divi jauni ķirurgi, kā arī slimnīcu apvienība ir iesaistījusies ES projektā, kurā paredzēts atjaunot medicīnas iekārtas. Tāpat Balvos paredzēts izveidot jaunu un modernu Uzņemšanas nodaļu. Runājot par problēmām, M.Jermaševica neslēpa, ka problēmas ir ar medicīnas māsām, kuru katastrofāli pietrūkst.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!