Dienesta pārbaudē Balvos atklāja trūkumus
Laikraksta lasītāji atceras, ka pirms laika “Vaduguns” publicēja ziņu par pārbaudi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā Balvos. Saņēmām jautājumu, kādi ir šīs pārbaudes rezultāti.
Janvārī rakstījām, ka Balvos notiek Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārbaude. Dienesta komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša informēja, ka, lai nodrošinātu dienesta pilnvērtīgu un precīzu darbu, vadība regulāri rīko dažāda veida un apjoma pārbaudes. Balvos notikušās kontroles mērķis bija personāla darba noslodzes un darba grafiku pareizības pārbaude.
Kādi ir pārbaudes rezultāti? Ilze Bukša atklāj, ka Balvos diemžēl konstatēti pārkāpumi saistībā ar administratīvā darba procesu. Tie ir jautājumi par strādājošo darba laika grafikiem, datu sagatavošanu, kontroli un tamlīdzīgi. Līdz ar to pieņemts lēmums, ka turpmāk administratīvo darbu neturpinās divi darbinieki. Viņi no šiem pienākumiem ir atbrīvoti, taču turpina darbu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā kā brigāžu mediķi.
I.Bukša atzina, ka pārbaude Balvos atklājusi zināmu pārsteigumu, salīdzinājumā ar līdzīga rakstura pārbaudēm citviet. “Kļūdas, protams, var gadīties, taču konkrētajā gadījumā tie bija pārkāpumi, kurus varēja novērst paši uz vietas,” viņa teica. Ilze Bukša piebilda, ka saistībā ar pārbaudes rezultātiem nav pamata satraukties iedzīvotājiem. Atklātie pārkāpumi neattiecas un nevar atsaukties uz neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu pacientiem.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!