Ginekoloģijas un dzemdību nodaļa Balvos atsāk darbu
Ar šodienu Balvu slimnīcas ginekoloģijas un dzemdību nodaļa atkal sāk strādāt. Mediķi atguvuši veselību un enerģiju un atkal strādā. Darbu atsāk ginekoloģiskās nodaļas dienas stacionārs, notiek ambulatorās ginekoloģiskās pieņemšanas. Tiek apzinātas ambulatorās pacientes un grūtnieces, kurām bija pieraksts, lai veiksmīgāk sakārtotu pieņemšanas laikus.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!