Latvijas ārstu kongresā piedalās arī Balvu dakteri
Šonedēļ Rīgā trīs dienas notiek Latvijas Ārstu 7. kongress, uz kuru devušies arī mūspuses ģimenes ārsti un Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente, ārste Līga Kozlovska. Kongresa mērķis ir atvēlēt tribīni Latvijas medicīnas profesionāļiem, lai runātu par mūsu valsts medicīnu un veselības aprūpes sistēmu, tās vietu sabiedrībā, profesionālās izaugsmes iespējām, arī medicīnas ētiku, darba kvalitāti un daudzām citām problēmām. Latvijas ārstu kongresā notiek pieredzes apmaiņa, veic viesoperācijas, apspriež jaunas darba metodes. Daktere L.Kozlovska kongresa programmu vērtē kā ļoti pilnasinīgu. Tās praktiskā daļa saistās ar zinātni un jauniem medicīnas atklājumiem, bet otrā daļa – ar veselības aprūpes politiku un finansējumu. Ārstu kongresā ar divām lekcijām uzstāsies arī L.Kozlovska. Viņa runās par ģimenes ārstu pirmo darba pieredzi, uzstādot diagnozes attālināti ar telemedicīnas sistēmu palīdzību, kas gūta, iesaistoties pilotprojektā kopš maija. Otra viņas uzstāšanās tēma – par ģimenes ārstu darbību veselības aprūpes sistēmā.
No 18. līdz 20.septembrim Rīgā notika arī Latvijas māsu, vecmāšu un ģimenes ārstu palīgu 3.kongress. Tajā piedalījās arī mūspuses novadu mediķes.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!