Noderīga automašīna
Sociālās aprūpes centrs “Rugāji” tagad izmanto automašīnu “Volvo V70”, ko centram uzdāvināja Zviedrijas organizācija “Gnosjo Hjalper”. Centra vadītāja Sarmīte Pērkone atzīst, ka automašīna ripo labi un to izmanto galvenokārt klientu transportēšanai pie ģimenes ārsta vai speciālistiem. Pagaidām nav nācies transportēt gulošus iemītniekus, taču cilvēki ir vesti uz slimnīcu Balvos un atpakaļ. “Priecājamies, ka tagad nav jālūdz transports pašvaldībai, rīkojamies pēc vajadzības un pašu ieskatiem,” teica centra vadītāja. Ir doma pirmās grupas invalīdu ar smagiem funkcionāliem traucējumiem pārvešanas pakalpojumus (par maksu) sniegt arī Rugāju novada iedzīvotājiem.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!