Nodibina veselīgo pašvaldību tīklu
Pagājušās nedēļas nogalē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) pulcējās pārstāvji no dažādām Latvijas pašvaldībām, lai uzsāktu dalību Latvijas nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā (NVPT). Veselīgo pašvaldību tīkla mērķis ir sekmēt labas prakses piemēru, pieredzes un ideju apmaiņu starp pašvaldībām, atbalstīt pašvaldības dažādu sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumu risināšanā lokālā līmenī, kā arī paaugstināt pašvaldību darbinieku izglītotību sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumos. Slimību profilakses un kontroles centra Komunikācijas nodaļas vadītāja Laura Ševčenko informē, ka starp pašvaldībām, kas iesniegušas nepieciešamo dokumentāciju, lai iestātos NVPT, ir arī Balvu novads.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!