Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Slimnīcu apvienībai kvotas nav beigušās

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” informē, ka pacienti droši var izmantot valsts apmaksātos pakalpojumus, jo kvotas šeit nebūt nav beigušās, kā tas noticis daudzās citās medicīniskajās iestādēs. Rindas, lai nokļūtu pie ārstiem speciālistiem, varētu būt aptuveni tikai sešu dienu garumā. Atgādinām, ka pacientiem vispirms jāizņem sava ģimenes ārsta nosūtījums. Līdz gada beigām noteikti netiks izmantota kvota neirologa vizītēm, kā arī kompjūtertomogrāfa izmeklējumiem. Pēdējais saistīts ar to, ka slimnīcu apvienība ambulatorajiem pacientiem var nodrošināt kvalitatīvus tikai izmeklējumus galvai.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!