Trešais līmenis slimnīcai
12. Saeimas deputāte Līga Kozlovska informē, ka ir panākta konceptuāla vienošanās saglabāt 3. līmeņa slimnīcas statusu Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībai: “Paredzēts noteikt 1,5 gadu pārbaudes laiku, kurā vērtēs slimnīcu atbilstību šiem kritērijiem. Tas ir visu mūsu pašvaldību un to iedzīvotāju aktīvās darbības rezultāts. Paldies!”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!