Vai autobusus dezinficē?
“Televīzijā redzēju, kā dezinficē lidmašīnas un citus transporta līdzekļus. Regulāri pārvietojos ar autobusu, tāpēc vēlos zināt, vai dezinficē arī Balvu autobusus?” jautā kāds pagasta iedzīvotājs.
SIA “Balvu autotransports” valdes priekšsēdētājs Valdis Ančs uz šo jautājumu atbild īsi,- jā, dezinficē. “Tiklīdz izskanēja informācija par vīrusa izplatību, iegādājāmies dezinfekcijas līdzekļus un izsniedzām autobusu šoferiem. Viņiem jau ir piemaksa par autobusu uzkopšanu, tagad viņi tos arī dezinficēs. Šoferiem izsniedzām aizsargmaskas un cimdus, ko lietot, norēķinoties par biļeti ar naudu. Tas ir kopējai drošībai,” piebilda V.Ančs.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!