Vīrusi neatkāpjas, citiem gadās traumas
Palielinājies reģistrēto pacientu skaits ar traumām aizvadītajās brīvdienās slimnīcu apvienības uzņemšanas nodaļā Balvos. Taču šis fakts, kā informē Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības izpilddirektore Eva Smirnova, nebūtu saistāms ar slidenajām ietvēm, par ko aukstajās sala dienās pastiprināti raizējas iedzīvotāji. Mediķi, spriežot pēc iegūtajām traumām, domā, ka drīzāk to varētu saistīt ar nupat aizvadītajiem Starptautiskās sieviešu dienas svētkiem. Martā traumas guvuši 44 cilvēki. Tāpat turpinās vīrusu izplatība, daudz ir elpceļu saslimšanu. Balvu terapijas nodaļā ārstējas daudz pacientu, un nodaļa ir pilna.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!