Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

No olimpiādes Sopotā pārved “Zelta diplomu”

No olimpiādes Sopotā pārved “Zelta diplomu”
resized-IMG-20260427-WA0033.jpg

No 22. līdz 24. aprīlim Sopotā, Polijā, norisinājās 7. Starptautiskā mūzikas olimpiāde, kurā Latviju kopā ar vēl divām dalībniecēm pārstāvēja Balvu Valsts ģimnāzijas (BVĢ) 9. klases skolniece ELĪZA ANČA. 22.aprīlī notika olimpiādes svinīgā atklāšana, nākamajā dienā skolēni piedalījās teorijas pārbaudē, vingrinājumu dziedāšanā un ritmizēšanā, kā arī izpildīja tautasdziesmu, bet 24. aprīlī notika oriģināldziesmu izpildījuma koncerts. BVĢ audzēkne Elīza Anča no olimpiādes mājās pārveda 3.vietu, pēc punktu skaita izcīnot “Zelta diplomu”, kā arī iegūstot specbalvu “Labākais dziesmas izpildījums”.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!