No olimpiādes Sopotā pārved “Zelta diplomu”

No 22. līdz 24. aprīlim Sopotā, Polijā, norisinājās 7. Starptautiskā mūzikas olimpiāde, kurā Latviju kopā ar vēl divām dalībniecēm pārstāvēja Balvu Valsts ģimnāzijas (BVĢ) 9. klases skolniece ELĪZA ANČA. 22.aprīlī notika olimpiādes svinīgā atklāšana, nākamajā dienā skolēni piedalījās teorijas pārbaudē, vingrinājumu dziedāšanā un ritmizēšanā, kā arī izpildīja tautasdziesmu, bet 24. aprīlī notika oriģināldziesmu izpildījuma koncerts. BVĢ audzēkne Elīza Anča no olimpiādes mājās pārveda 3.vietu, pēc punktu skaita izcīnot “Zelta diplomu”, kā arī iegūstot specbalvu “Labākais dziesmas izpildījums”.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!