Apciemo mākslinieku un pasniedz diplomu

Uz Salaspili pie novadnieka un mākslinieka Pētera Džigura aizvadītajā nedēļā devās Balvu Novada muzeja direktore Iveta Supe un Balvu pilsētas pārvaldniece Maruta Castrova, lai pasniegtu laureāta diplomu par dalību konkursā-izstādē “Mana Ziemeļlatgale” un mūža ieguldījumu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!