Ar ķiverēm vai bez? Vai pieļaujami izņēmumi?

Aizvadītajā sestdienā Balvos jau 15.reizi notika “Motociklu vasara”, kuras laikā, kā ierasts, bija arī parādes brauciens. Pēc tā Valsts policija informēja, ka fiksējusi vairākus gadījumus, kad brauciena dalībnieki pārvietojās bez aizsargķiverēm, par ko tiks sastādīti administratīvie pārkāpuma protokoli. Šī ziņa sabiedrībā izraisīja plašu rezonansi, paužot viedokļu dažādību. Vieni uzskata, ka šajā gadījumā policijai vajadzētu būt pielaidīgākajai, bet otri ir pārliecināti, ka likuma normas visiem vienādas.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!