Asfaltētos posmus patur sev, bet grantētos atdod pašvaldībām

Satiksmes ministrija piedāvā Balvu novadam pārņemt bezatlīdzības lietošanā 25 vietējās nozīmes valsts autoceļus vai to posmus. Marta pēdējās dienās Balvu novada domes priekšsēdētāja vietniece SANDRA KAPTEINE (Latgales partija), deputāts un Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs JĀNIS TRUPOVNIEKS (Latvijas Zaļā partija), deputāte RUTA CIBULE (Latgales partija), pašvaldības izpilddirektore DAINA TUTIŅA un izpilddirektores vietnieks JĀNIS BUBNOVS izbrauca pa novada vietējās nozīmes valsts autoceļiem, lai iepazītos ar to stāvokli. Cik autoceļus pašvaldība būs gatava pārņemt, par to lems domes sēdē, izanalizējot gan redzēto, gan dokumentāciju, gan iespējas šos ceļus apsaimniekot nākotnē.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!