Balvos ārstē Covid pacientus

Lai nodrošinātu Covid-19 pacientu ārstēšanu slimnīcās, valdība 8.decembrī lēma piešķirt papildu 8 miljonus eiro, lai izveidotu jaunas gultas Covid-19 pacientiem, pārprofilētu jau slimnīcās esošās gultas, kā arī nodrošinātu papildu nepieciešamo aprīkojumu. 150 tūkstoši eiro atvēlēti Covid-19 pacientu nodaļas izveidei ar 15 gultām “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” slimnīcā Balvos.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!