Balvu sākumskolā klātienē nemācās

Balvu sākumskolā konstatēta Covid-19 saslimšana, trīs klašu skolēniem noteikts kontaktpersonas statuss, tādēļ ar Balvu novada domes rīkojumu skolā aizliegts viss darbs klātienē vismaz uz pāris nedēļām. Skolas direktore ļoti cer, ka pilnvērtīgs mācību darbs varētu atsākties pēc 30.novembra.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!