Elektromobiļus varēs uzlādēt arī Bērzpilī

Kā zināms, Balvos, Bērzpils ielā 1 (blakus novada pašvaldības ēkai), jau 2018.gada vasarā darbu uzsāka elektrotransportlīdzekļiem paredzēta uzlādes stacija. Tagad uzlādes punkta būvdarbi uzsākti arī Bērzpils centrā. Kā laikraksts “Vaduguns” noskaidroja VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcijā” (CSDD), tur uzlādes stacija varētu sākt darboties septembra beigās, oktobrī.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!