Futzālā medaļas sadalītas, basketbolā sāksies play-off

Šo otrdien Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta hallē notika Viļakas pilsētas kausa izcīņa telpu futbolā 2022. Piecu komandu konkurencē turnīra kausu pārliecinoši izcīnīja “Balvu Sporta centrs”, kas guva uzvaras visās četrās spēlēs un ar 12 punktiem ierindojās 1.vietā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!