Grupa “Harijs” laiž klajā pirmo albumu

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas Vides dizaina nodaļas 3.kursa audzēknis Harijs Ločmelis apgalvo, ka dziesmu sacerēšanai viņa dzīvē ierādīta ļoti nozīmīga vieta. Savulaik absolvējis Balvu Mūzikas skolas trompetes klasi, savu muzikālo karjeru jaunietis turpina otrā Latvijas galā – Liepājā, kur kopā ar draugiem izveidojis grupu “Harijs”. 17.aprīlī talantīgie jaunieši klajā laiduši savu pirmo albumu “Zēns”.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!