“Gūdi” godam nosvinēti

Piektdien Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Upītē svinēja pirmos nemateriālās kultūras mantojuma svētkus “Gūdi”. Nemateriālā kultūras mantojuma centra “Upīte” direktors Andris Slišāns taujāts, kāpēc pasākumam izvēlēts šāds nosaukums, atzina, ka jau sen vēlējies pateikt ‘paldies’ vārdus mūspuses nemateriālās kultūras veicinātājiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!