Iesvēta Mīlestības koku

Jau sesto gadu 7.jūnijā Latvijas kristīgās draudzes aicināja uz Baznīcu nakti ikvienu cilvēku, lai kopā baudītu kultūras, mākslas un garīgo vērtību mantojumu. Īpaša šī diena izvērtās Viļakā, kur pie Viļakas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas atklāja un iesvētīja Mīlestības koku.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!