Izdemolē bijušā maizes kombināta telpas

Bijušā “Balvu Maiznieka” telpās iekļuvuši kādi cilvēki un to pamatīgi izdemolējuši. Ēkas īpašnieks ANDREJS KINDZULIS pastāstīja, ka oficiāli nodarītie materiālie zaudējumi mērāmi aptuveni divdesmit tūkstošu eiro apmērā. Savukārt faktiski, kā spriež viņš pats, visa neatgriezeniski sabojātā īpašuma vērtība lēšama krietni lielākās naudas summās.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!