Jau atkal ceļā uz Aglonu

Šonedēļ uz Aglonu no mūspuses devās divas svētceļnieku grupas. Trešdien Šķilbēnu un Baltinavas draudžu svētceļnieku grupas vadītāja Rudīte Laganovska pastāstīja, ka svētceļojumu Šķilbēnos 6.augustā uzsāka 11 cilvēki, tostarp prāvests Staņislavs Prikulis. Otrajā dienā grupas sastāvs divkāršojās, bet galamērķī Aglonā, kā prognozēja Rudīte, nonāks vismaz 32 svētceļnieki.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!