Kamermūzikas festivālam – 20!

Aizvadītajā sestdienā un svētdienā Balvu muižas koncertzālē izskanēja Balvu kamermūzikas festivāls, kas šogad svinēja apaļo 20 gadu jubileju. Kamermūzikas festivāla pirmās dienas noslēdzošais koncerts bija ar nosaukumu “Balle Vīnē”, kurā klātesošajiem lielisku muzikālu baudījumu sniedza Indulis Cintiņš (vijole) un “Latvian Sound Quartet”: attēlā no kreisās Roksana Tarvide (klavieres), Māra Botmane (čells) un Līva Plociņa-Janova (vijole). Turklāt koncertprogramma bija veidota kā neliels teatrāls uzvedums ar galma atmosfērai raksturīgu atribūtiku – parūkām, tērpiem un grimu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!