Kāpēc nesen uzklātā asfaltā izveidojusies bedre?

Lasītājs ievērojis, ka nesen uzklātais asfalta segums Miera ielā, Balvos, jau iebrucis. Viņš jautā: “Kā tad tā – pavisam jauns asfalts un tik slikta kvalitāte. Gribētu zināt, kura firma veica asfalta uzklāšanu un vai tā savam darbam dod arī kādu garantiju?”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!