Kas notiek “baltajā namā” Balvos?

Pirms jaungada Balvu novada pašvaldības administrācijas ēkas galveno ieeju norobežoja ar sētu nevis Covid-19 ierobežojumu dēļ, bet lai šogad tā pārtaptu mūsdienīgā veidolā. Taujāts, kas notiek “baltajā namā”, Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs atjokoja, ka šoziem visi nami ir balti. Pašreizējo Balvu novada pašvaldības administrācijas ēku ekspluatācijā nodeva 1968.gadā. “Laiks pārmaiņām,” ir pārliecināts novada vadītājs Aigars Pušpurs. Atbildot uz jautājumu, vai “baltais nams” arī turpmāk būs balts, domes priekšsēdētājs bija lakonisks: “Nebūs vienkrāsains.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!