Kas uzvarēs: Jūrmala vai Daugavpils&Viļaka?

23.jūlijā Viļakas muzeja izstāžu zālē ar izstādes atklāšanu noslēdzās piektais Starptautiskais glezniecības plenērs “Valdis Bušs 2021”. Balvu Mākslas skolas direktore, plenēra kuratore Elita Teilāne informēja, ka piecos gados plenēros piedalījušies dalībnieki no septiņpadsmit valstīm, muzeja kolekcijā nododot 87 gleznas, kuru vērtība ir 776 000 eiro. “Neapstāsimies, kamēr nebūs miljona,” jokojot un vienlaikus lietišķi piebilda Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!