Klausīties, sadzirdēt un priecāties

Pirms 22 gadiem Balvos aizsākās skaista tradīcija – rīkot Kamermūzikas festivālu. Šo Latvijas koncertzāli ar labu akustiku bijušās muižas zālē atrada Latvijas Koncertdirekcijas direktors Gints Kārkliņš. Jau vairākus gadus festivāls Balvos notiek augusta beigās, un šī projekta vadītāja ir režisore Ilga Oplucāne.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!