Labāk darbā nekā mājās četrās sienās

41 gadu jaunā ukrainiete Natālija no savas darba telpas uzņēmumā “Senda Dz” iznāk mazliet nobijusies, bet smaidīga. Viņa priecājas, ka atkal ir iespēja strādāt, un gandarīta secina, ka kolektīvs šeit sirsnīgs un atsaucīgs: “Jūtos labi, jo ir, kur dzīvot, un darbs, uz kuru iet.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!