Mājup pārved četras medaļas

Aizvadītās nedēļas nogalē, 11. un 12.februārī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika pagaidām plašākais Latvijas vieglatlētu forums – Latvijas junioru (U18) un jauniešu (U20) čempionāts telpās. Balvu Sporta skolas trenere Sarmīte Keisele informē, ka mūsu audzēkņi mājup pārveda četras medaļas.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!