“Mēs gribam darbu!”

Šonedēļ Balvu novada pašvaldības izpilddirektores vietniece administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne uzklausīja Ukrainas bēgļus par viņu nākotnes iecerēm, kā arī iespējamo nepieciešamo palīdzību. T.Locāne “Vadugunij” atzina, ka bēgļu skaits ir ļoti mainīgs, jo daudzi, pāris dienas atpūtušies mūspusē, dodas uz citām Eiropas valstīm. “Tomēr tendences mainās, un arvien vairāk bēgļu sāk interesēties par iespējām palikt Balvu novadā. Primārais jautājums ir darbs un dzīvesvieta,” viņa secina.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!