“Mēs nedrīkstam pagurt”

Ceturtajā gadadienā kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā daudzviet pasaulē, kā arī Latvijā, ar dažādām aktivitātēm atbalstījām un turpināsim atbalstīt Ukrainu. Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs videouzrunā atzina, ka šo četru gadu laikā esam apzinājušies savu atbildību: “Esam pieņēmuši, ka savas mājas jāslēdz un atslēga jāglabā katram pašam… Mēs nedrīkstam pagurt. Mēs nepagursim, mēs izturēsim un turpināsim atbalstīt gan Ukrainu, gan paši sevi.”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!