“Mēs sanākam kopā ermoņikās…”

20.jūlijā Viļakas novada Medņevas pagastā jaukā atmosfērā aizvadīja jau 14. mūzikas festivālu “Ermoņiku skaņas”. Šo pasākumu kuplināja tuvāku un tālāku novadu mūziķi, mākslas plenēra dalībnieki no sešām valstīm, bet klausīties muzikantus un padejot no autobusa izbira pat liela ekskursantu grupa.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!