Mums ir, ar ko lepoties

Piektdien Balvu muižā svinīgā pasākumā godināja “Sporta laureātus 2019” trīspadsmit nominācijās. Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs, uzrunājot klātesošos, vēlēja, lai ikvienu pavada aktīvais sportiskais gariņš, kas mājo sirdīs un ģimenēs. Šī apbalvošanas ceremonija visticamāk vēsturē ieies ar emocionāliem mirkļiem – kā nu ne, ja bērnu balvas saņēma vecāki, kā arī neizpalika pat video sveiciens no Itālijas.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!