No glābēja līdz vada komandierim

17.maijā, Ugunsdzēsēju un glābēju dienā, par godu svētkiem ar VUGD 3.pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” sumināja VUGD Latgales reģiona brigādes Balvu daļas vada komandieri, virsleitnantu VADIMU KRIVENKO. Uzreiz pēc vidusskolas uzsācis darbu kā ugunsdzēsējs glābējs, 12 gadu laikā viņš izveidojis iespaidīgu karjeru un izpelnījies kolektīva cieņu. Lai gan Vadima veikums novērtēts vairākkārt, šo apbalvojumu viņš uzskata par līdz šim nozīmīgāko.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!