Noslēgusies Vides izglītības skola “Ej purvā!”

21.oktobrī ar ekskursiju uz Lielo Ķemeru tīreli noslēdzās Vides izglītības skola “Ej purvā!”, kurā piedalījās Baltinavas vidusskolas skolēni un skolotāji. Vides izglītības skola “Ej purvā!”, ko finansēja Baltinavas novada dome no dabas resursu nodokļa, aizsākās 8.oktobrī ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar purvu kā Latvijas teritorijas un dabas sastāvdaļu, tā saimniecisko nozīmi, rekreācijas iespējām.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!