Par purva bridējiem, bezdarbniekiem, bomžiem un lielvaru

Kāpēc Latvijas karogs tā īsti neplīvo?! Tas knapi, knapi ar pēdējiem elpas vilcieniem mēģina pacelties, izslieties, plīvot. Vairākas reizes esmu mēģinājusi nofotografēt Latvijas karogu plīvojam. Nesanāk. Domāju, vai tikai es tajā saskatu nelāgu zīmi, bet, ieejot internetā, ieraudzīju viena drauga galeriju, kurā redzami trīs karogi apšļukuši vienā rindiņā, – Latvijas, ES, ASV… Jaunākajā laikraksta “Vaduguns” numurā lasītājas viedoklis…
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!