Pieaudzis apmeklētāju skaits dabas takās

Pandēmijas laikā pieaudzis apmeklētāju skaits dabas takās. Taču tam ir arī negatīvas sekas, proti, teritorijas bieži vien ir izmīdītas un piesārņotas. Tāpēc šobrīd tiek diskutēts par to, vai mums pienākas dabas takas par brīvu. Iniciatīva diskusijai par šo tēmu, kas sākusies sabiedrībā, nāca no Vidzemes plānošanas reģiona sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!