Pirmais panikas vilnis ir pāri

Covid-19 ēna turpinās. Visur skan sauklis būt atbildīgiem un ievērot valstī izsludinātos noteikumus. Balvu novada pašvaldības iestāde – “Pansionāts Balvi” – dzīvo ierasto dzīvi, taču arī šeit gan iemītnieki, gan darbinieki nedrīkst aizmirst par konkrētiem ierobežojumiem un ievērot iekšējās kārtības noteikumus. Uz sarunu “Vaduguns” aicināja iestādes vadītāju Janu Komani. Žurnāliste ar viņu tikās ārpus pansionāta ēkas, saruna notika āra lapenē.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!