Skolēnu autobuss iebrauc grāvī

22.maijā uz vietējās nozīmes autoceļa Čilipīne–Plešova noticis nepatīkams atgadījums – piektdienas pēcpusdienā skolēnu pārvadājumu autobuss nobraucis no ceļa un iebraucis grāvī. Sākotnējā informācija liecina, ka autobusā atradušies 14 skolēni, taču traumas neviens nav guvis. Autobusa šoferim konstatēts alkohola reibums. Notikušais incidents radījis satraukumu vietējo iedzīvotāju un skolēnu vecāku vidū, liekot uzdot pamatotu jautājumu – cik droši var justies vecāki, uzticot savus bērnus skolēnu pārvadājumiem?
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!