Sudrabs un zelts

6.februārī Gulbenes sporta centrā notika Valsts robežsardzes 2026.gada čempionāta sacensības galda tenisā. Sporta pasākumā piedalījās komandas no Valsts robežsardzes koledžas, Viļakas, Ludzas, Daugavpils un Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldēm. Panākumus gan individuāli, gan komandu vērtējumā guva arī viļacēnieši. Attēlā redzamas godalgoto vietu ieguvējas sieviešu grupā: no kreisās puses – 3.vietu izcīnījusī Lija Rodčenko, uzvarētāja no Viļakas pārvaldes Tatjana Silineviča un sudraba medaļas ieguvēja Ilona Pīrāga.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!