“Tas ir miljons!”

3.maijā pie Balvu Valsts ģimnāzijas svinīgi atklāja rekonstruēto sporta stadionu. Skolas direktore Inese Paidere, uzrunājot klātesošos, citēja Imantu Ziedoni: “Kad bērni apkārt, tad ir kaut kā drošāk./ Cik otrādi! Pat tad, ja nevar tie/ mūs aizstāvēt, tu jūties tomēr možāk,/ tu jūties stiprāk, kad tev vajag iet.” Viņa uzsvēra, ka šajos vārdos ielikta ļoti liela patiesība: “Ja pašvaldība domā par skolām, tad tas ir miljons!”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!