Vau, Ziemassvētki tuvojas!

Pirmajā adventē pie Balvu Kultūras un atpūtas centra iededza pilsētas Centrālo egli. Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs atgādina, ka Balvu pilsētā ir ļoti skaista tradīcija, ka Pirmajā adventē iemirdzas pilsētas Centrālā egle, dzirdamas bērnu čalas un smiekli: “Pirmo svecīti iededzam ar cerību, un bērni ir mūsu cerība.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!