Viļaka – liepu pilsēta!

Šonedēļ, miglainā rudens rītā, kad saules stari knapi spraucās cauri pelēcīgajam debess kupolam, Viļakas parkā pie estrādes pulcējās Meža dienu dalībnieki – skolēni, pašvaldības darbinieki, meža speciālisti. Pasākuma mērķis bija iestādīt liepiņas un izveidot košumkrūmu dobi, lai pilsēta kļūst vēl krāšņāka. Lai ikviens, tāpat kā mežkope Anna Āze, lepni varētu teikt: “Mums ir ļoti krāšņs parks, salīdzinot ar Balviem.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!