Viļakas tranzītiela beidzot ir sakārtota

Apmēram pirms gada Viļakā sāka pārbūvēt reģionālā autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmu no Keišiem līdz Kiras upei. Pabeigt darbus bija plānots līdz šī gada jūnija beigām, un aizvadītajā piektdienā būvnieki objektu nodeva ceļu uzturētājam – valsts akciju sabiedrībai “Latvijas Valsts ceļi”. Būvdarbus veica SIA “Ceļi un tilti”, līguma summa bija vairāk nekā 4 miljoni eiro (ar PVN), un tas ir valsts budžeta finansējums. Tagad redzams rezultāts. Kā to novērtē vietējie iedzīvotāji un vai viss ir labi,- centās uzzināt laikraksts “Vaduguns”.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!