Vīruss ielenc Balvus

No pagājušās nedēļas nogalē reģistrētajiem 13 jaunajiem inficētajiem kopumā seši gadījumi ir atklāti Rīgā. Galvaspilsētā pašlaik ir 87 ar Covid-19 sasirgušie. Savukārt Gulbenes novadā saslimušo skaits ir pieaudzis līdz astoņiem un mūsu kaimiņnovads kļuvis par pašvaldību ar otru lielāko inficēto skaitu pēc Rīgas. Sliktā ziņa arī tā, ka pirmo reizi Covid-19 atklāts Viļakas novadā. Tiesa, inficēto skaits nepārsniedz piecu gadījumu robežu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!