Viss ir nieks, kad ir prieks

Pagājušajā nedēļā Šķilbēnu pagasta Balkanu kalnos atsākās slēpošanas sezona. Sestdien dabas parka ēku un teritorijas pārzine Nataļja Logina zināja teikt, ka ziemas prieku baudītāju netrūkst, turklāt arī darba dienās no plkst. 16.00 līdz pat plkst. 21.00, kad var iznomāt slēpes. Atgādinām, ka brīvdienās noma strādā no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. Tiesa, ikviens interesents uz Balkaniem var doties arī ar savu inventāru.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!