Žīgurietis apsaimnieko sakoptāko mežu Latvijā

Pagājušajā nedēļā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Rīgā godināja meža nozares izcilākos darbiniekus, pasniedzot gada balvas “Zelta čiekurs”, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem nozarē. Meža nozares Gada balvas ieguvēji saņēma lielo “Zelta čiekuru”, savukārt pārējiem laureātiem tika pasniegts mazais “Zelta čiekuriņš”. Lepojamies, ka nominācijas “Par ilgtspējīgu saimniekošanu” laureāts un balvas “Zelta čiekurs” ieguvējs ir Aivars Vanags no Viļakas novada Žīguriem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.



Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!